
Гранітна мийка Platinum INTENSO 6550 матова карамель
4 799 ₴
3 799 ₴
- В наявності
- Код: A25104
- +380 (95) 590-46-75
- +380 (68) 099-70-49
Опис: Прямокутна мийка для кухні Platinum INTENSO 6550 з крилом і матовою поверхнею. Карамельний колір. Україна.
Кухонна мийка розміром 65*50 см і місткою чашею розміром 43*35 см і глибиною 20 см.
Зручне крило для сушіння з функцією відводу води. Є перелив.
Гранітна мийка зроблена з якісних німецьких матеріалів.
Стійка до:
- окропу
- заморожених продуктів
- падіння предметів
- сколів
- продуктів з барвниками
Легка у догляді. Антибактеріальна. Екологічно безпечна.
Виробляється на заводі в Чернігові.
Матова поверхня дозволить не турбуватися про можливі подряпини і пошкодження, не допускаючи їх.
Легко встановлюється на силікон в стільницю. Врізним способом.
Гарантія на мийку становить 10 років.
Доставка обраним Вами перевізником Нова пошта. Платно.
З оплатою як при отриманні, так і на карту Приват.
Всі мийки Platinum вибираємо тут.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Platinum |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал мийки | Граніт |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Конструкція мийки | Одночашева з крилом |
| Колір | Бежевий |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Розташування крила | Обертаєма |
| Отвір під змішувач | Так |
| Вага | 10.6 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Стан | Новий |
| Тип поверхні | Матова |
| Товщина стінок мийки | 12 мм |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 205 мм |
| Ширина мийки | 500 мм |
| Висота мийки | 220 мм |
| Довжина мийки | 650 мм |
| Діаметр зливного отвору | 3 1/2" |
| Ширина шафи (для мийки) | 700 мм |
| Ширина чаші мийки | 430 мм |
| Довжина чаші мийки | 350 мм |
- Ціна: 3 799 ₴







