
Кухонна мийка гранітна Lidz (BLA-03) чорна подвійна 7850
5 194 ₴
- В наявності
- Код: 33682
- +380 (95) 590-46-75
- +380 (68) 099-70-49
Опис: Кухонна мийка з граніту для врізного встановлення Lidz (BLA-03) чорна з додатковою чашею. Матова. Прямокутна. Польща. Сифон. Гарантія 3 роки. Доставка.
Мийка Lidz (BLA-03) зроблена з граніту найвищої якості, має гарну матову поверхню чорного кольору. Має додаткову чашу, що дозволяє робити кілька процесів одночасно.
Чудові характеристики неодмінно порадують її володаря.
Мийка має захист від Уф- променів, не вигорає і не змінює колір на протязі всього терміну експлуатації.
Поверхня міцна, ударостійка, з легкістю переносить великі побутові навантаження.
Lidz (BLA-03) чорна стійка до всіх видів барвників і з часом не утворює небажаний наліт.
Має зручну глибину основної чаші 200 мм. Поверхня матова, чудово виглядає і легка в догляді.
Розміри: 780х495х200 мм. Монтаж врізний. Отвори під змішувач попередньо фрезеровані.
Гарантія 3 роки.
Сифон в подарунок.
Доставка Новою поштою безкоштовна.
Гранітна мийка Lidz (BLA-03) чорного кольору від Польського виробника Lidz прослужить Вам довгі роки при цьому зберігаючи свій гарний зовнішній вигляд.
Гранітні мийки всіх типів та кольорів Lidz- тут
З радістю відповімо на всі ваші запитання за вказаними контактами.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lidz |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал мийки | Граніт |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Конструкція мийки | Півторачашева з крилом |
| Колір | Чорний |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Розташування крила | Обертаєма |
| Отвір під змішувач | Так |
| Вага | 15 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Тип поверхні | Матова |
| Товщина стінок мийки | 10 мм |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 200 мм |
| Ширина мийки | 500 мм |
| Висота мийки | 210 мм |
| Довжина мийки | 780 мм |
| Діаметр зливного отвору | 3 1/2" |
| Ширина шафи (для мийки) | 800 мм |
| Ширина чаші мийки | 430 мм |
| Довжина чаші мийки | 335 мм |
| Комплектація | |
| Сіфон | Так |
- Ціна: 5 194 ₴



