Безкоштовна доставка

Раковина для кухні з граніту Lidz (WHI-01) біла 7650
4 995 ₴
- В наявності
- Код: 33694
+380 (73) 022-88-22
- +380 (95) 590-46-75
- +380 (68) 099-70-49
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис: Раковина для кухні з граніту Lidz (WHI-01) 760x500 / 200 овальна біла з сифоном в комплекті, врізним встановленням та матовою поверхнею.
Кухонна мийка Lidz (WHI-01) має сушку для посуду, жаростійкий міцну поверхню яка не тьмяніє і не вигоряє.
Легка в догляді і експлуатації. Має сушку для посуду.
Встановлюється модель будь-якою стороною і має попередньо зроблені насічки для подальшого встановлення змішувача.
Стійка до механічних пошкоджень і великих побутових навантажень.
Відмінний вибір. Мийка Lidz (WHI-01) 760x500 / 200 прослужить Вам довгі роки.
Світло білий колір універсальний і чудово поєднується з багатьма кольорами.
Гарантія 3 роки.
Доставка безкоштовно Новою поштою.
Сифон в наборі.
Відмінний вибір.
Інші моделі Lidz тут

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lidz |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал мийки | Граніт |
| Форма мийки | Овальна |
| Конструкція мийки | Одночашева з крилом |
| Колір | Білий |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Розташування крила | Обертаєма |
| Отвір під змішувач | Так |
| Вага | 14 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Тип поверхні | Матова |
| Товщина стінок мийки | 10 мм |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 210 мм |
| Ширина мийки | 400 мм |
| Висота мийки | 220 мм |
| Довжина мийки | 760 мм |
| Діаметр зливного отвору | 3 1/2" |
| Ширина шафи (для мийки) | 800 мм |
| Діаметр чаші мийки | 400 мм |
| Ширина чаші мийки | 400 мм |
| Довжина чаші мийки | 400 мм |
| Розмір чаші | 42*34 |
| Комплектація | |
| Сіфон | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 995 ₴



