Безкоштовна доставка

Гранітна кухонна мийка Lidz (GRF-13) темно сіра графіт 7750
8 133 ₴
- Під замовлення
- Код: 38423
Відправка з 07 червня 2026+380 (73) 022-88-22
- +380 (95) 590-46-75
- +380 (68) 099-70-49
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис: Темно сіра гранітна мийка для кухні одночашева з крилом прямокутна з врізним встановленням Lidz (GRF-13) 770х490х210 графіт. Матова поверхня. Доставка поштою безкоштовно. Гарантія 3 роки. Польща.
Мийка Lidz (GRF-13) зроблена з граніту високої якості і має чудові характеристики. Відповідає світовим стандартам якості.
Характеристики:
- Стійка до механічних та хімічних ушкоджень
- Не боїться перепаду температури та великих побутових навантажень
- Має УФ-захист
- Розмір 779 х 490 мм
- Глибина 210 мм
- Колір графіт, чорний
- Перелив
- Євро-слив
- Тиха у роботі
- Легка у догляді
Мийка в кухню Lidz універсальної форми. Можна встановити зручною для Вас стороною. Модель вже має попередні насічки під подальше встановлення кухонного крану з обох боків. Дизайн новий, зручний, має сушку для посуду.
Красива, міцна Lidz (GRF-13) 770х490х210 графіт прослужить для Вас довгі роки.
Відмінний вибір та хороша ціна.
Доставка поштою безкоштовно.
Оплата при отриманні або картку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lidz |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал мийки | Граніт |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Конструкція мийки | Одночашева з крилом |
| Колір | Графіт |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Розташування крила | Обертаєма |
| Отвір під змішувач | Так |
| Вага | 11 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Тип поверхні | Матова |
| Товщина стінок мийки | 10 мм |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 200 мм |
| Ширина мийки | 500 мм |
| Висота мийки | 210 мм |
| Довжина мийки | 770 мм |
| Діаметр зливного отвору | 3 1/2" |
| Ширина шафи (для мийки) | 800 мм |
| Ширина чаші мийки | 405 мм |
| Довжина чаші мийки | 445 мм |
| Комплектація | |
| Сіфон | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 133 ₴






