Безкоштовна доставка

Гранітна кухонна мийка Lidz (COL-06) велика бежева 8650
7 371 ₴
- Під замовлення
- Код: 38428
Відправка з 03 червня 2026+380 (73) 022-88-22
- +380 (95) 590-46-75
- +380 (68) 099-70-49
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис: Гранітна кухонна мийка прямокутна великого розміру для тумб від 90 см Lidz (COL-06) бежева. Матова поверхня. Доставка безкоштовно. Гарантія 3 роки. Польща.
Раковина Lidz (COL-06) зроблена з граніту високої якості і має чудові характеристики.
Відповідає світовим стандартам якості.
Характеристики:
- Стійка до механічних та хімічних ушкоджень
- Не боїться перепаду температури та великих побутових навантажень
- Має УФ-захист
- Розмір 860 х 500 мм
- Глибина 240 мм
- Колір бежевий
- Перелив
- Євро-слив
- Тиха у роботі
- Легка у догляді
Мийка кухонна Lidz прямокутної форми її можна встановити зручною для Вас стороною. З кожного боку моделі є підготовлені фрезою місця для змішувача. Дизайн новий, зручний, має сушку для посуду.
Красива, міцна мийка Lidz (COL-06) бежевого кольору прослужить для Вас довгі роки.
Відмінний вибір та хороша ціна.
Доставка поштою безкоштовно.
Оплата при отриманні або картку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lidz |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал мийки | Граніт |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Конструкція мийки | Одночашева з крилом |
| Колір | Бежевий |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Розташування крила | Обертаєма |
| Отвір під змішувач | Так |
| Вага | 11 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Тип поверхні | Матова |
| Товщина стінок мийки | 10 мм |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 230 мм |
| Ширина мийки | 500 мм |
| Висота мийки | 240 мм |
| Довжина мийки | 860 мм |
| Діаметр зливного отвору | 3 1/2" |
| Ширина шафи (для мийки) | 900 мм |
| Ширина чаші мийки | 390 мм |
| Довжина чаші мийки | 425 мм |
| Комплектація | |
| Сіфон | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 371 ₴






