
Гранітна мийка Platinum PANDORA 9950 кутова матова пісочна
6 199 ₴
5 199 ₴
- В наявності
- Код: A25187
- +380 (95) 590-46-75
- +380 (68) 099-70-49
Опис: Гранітна трапецієподібна раковина для кухні Platinum PANDORA 9950 матова. Колір пісочний. Перелив. Доставка поштою. Доступна ціна. Україна. Чернігів.
Зроблена Platinum у м. Чернігів на сучасному обладнанні та наш магазин є партнером заводу з перших днів Ви отримаєте мийку прямо із заводу за самою вигідною для Вас ціною.
Розмір 990 х 500 х 200 мм. Основна чаша 340х430 мм. Дод. чаша 210 х 200 х 100 мм. Є сушка для посуду.
Пісочний колір гарний та практичний.
Перелив, Євро-слив.
Універсальна модель - підходить для встановлення у кутку або на пряму стільницю.
Зробимо отвір під кран безкоштовно.
Матова поверхня має антимікробні добавки, захист від Уф - променів. Проста у догляді та експлуатації.
Мийка ударостійка. Не боїться великих навантажень та різких перепадів температури.
Доставка за рахунок отримувача Новою поштою.
Оплата при отриманні або по передоплаті на вибір покупця.
Всі мийки Platinum вибираємо тут.
Крім цього кольору мийка доступна в будь-якому з 20 варіантів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Platinum |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал мийки | Граніт |
| Форма мийки | Трапецієподібна |
| Конструкція мийки | Півторачашева з крилом |
| Колір | Пісочний |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Розташування крила | Зліва |
| Отвір під змішувач | Так |
| Вага | 13.3 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Стан | Новий |
| Тип поверхні | Матова |
| Товщина стінок мийки | 12 мм |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 200 мм |
| Ширина мийки | 500 мм |
| Висота мийки | 210 мм |
| Довжина мийки | 990 мм |
| Діаметр зливного отвору | 3 1/2" |
| Ширина шафи (для мийки) | 1000 мм |
| Ширина чаші мийки | 420 мм |
| Довжина чаші мийки | 340 мм |
| Додаткова чаша | 200*210*100 |
- Ціна: 5 199 ₴







