
Кухонна гранітна мийка Platinum 4040 RUBA квадратна біла з крапкою 4444
4 399 ₴
3 399 ₴
- В наявності
- Код: A040833
- +380 (95) 590-46-75
- +380 (68) 099-70-49
Опис: Гранітна мийка для кухні з квадратною формою, можливістю встановлення під стільницю та кріпленнями в комплекті Platinum 4040 RUBA виконана в білому кольорі з вкрапленнями.
Модель мийки для кухні з граніту загальним розміром 44х44 сантиметри та внутрішньою чашею 40х40 сантиметрів підходить під більшість кухонних тумб завдяки своєму невеликому розміру.
Глибина мийки складає 20 сантиметрів.
Ідеальний розмір внутрішньої чаші при невеликих зовнішніх габаритах.
Є перелив для відведення надмірно набраної води.
Основний злив євростандарту 90/110 міліметрів.
Кухонна мийка зроблена з гранітної крихти в поєднанні з поліефірними смолами, що гарантує виробу тривалий термін служби та міцність, що перевершує натуральний камінь.
Товщина стін складає 12 мм, що благотворно позначається на безшумності роботи з таким виробом.
Поверхня однорідна, матова, чудово виглядає у будь-якому інтер'єрі. Легко миється і міститься у чистоті. Нічого не вбирає та не виділяє.
Модель гранітної мийки виконана в білому кольорі із вкрапленнями сірого та чорного кольору, що робить можливі забруднення непомітнішими.
Данна мийка на кухню передбачає монтаж під стільницю, що робить робочу зону більш гігієнічною і простішою в прибиранні, проте за бажання клієнта мийка може бути встановлена і звичайним врізним способом.
Кріплення для монтажу під стільницю в комплекті для врізного монтажу знадобиться купівля силікону, на який вона клеїться при такій установці.
Оплата покупки провадиться при отриманні товару або за передоплатою на вибір покупця.
Інші розміри доступні для підбору за посиланням тут.
Будь-яка модель кухонної гранітної мийки Platinum доступна в будь-якому з 20 кольорів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Platinum |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал мийки | Граніт |
| Форма мийки | Квадратна |
| Конструкція мийки | Одночашева |
| Колір | Білий |
| Тип встановлення мийки | Інтегрована |
| Отвір під змішувач | Так |
| Вага | 10 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Стан | Новий |
| Тип поверхні | Матова |
| Товщина стінок мийки | 12 мм |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 200 мм |
| Ширина мийки | 440 мм |
| Висота мийки | 210 мм |
| Довжина мийки | 440 мм |
| Діаметр зливного отвору | 3 1/2" |
| Ширина шафи (для мийки) | 500 мм |
| Ширина чаші мийки | 400 мм |
| Довжина чаші мийки | 400 мм |
- Ціна: 3 399 ₴









