
Кухонний змішувач Platinum ZS84 "Водоспад" з витяжною лійкою 3 режими
2 299 ₴
1 799 ₴
- В наявності
- Код: A041135
- +380 (95) 590-46-75
- +380 (68) 099-70-49
Опис: Змішувач для кухні з витяжною лійкою, трьома режимами перемикання струменя, а також додатковою системою подачі води "Водоспад" Platinum ZS84 в комплектації з кріпленням і шлангами для підключення.
Нержавіючий змішувач для кухні з матово-полірованою поверхнею, яка дуже надійна в експлуатації, при цьому зручна та проста у прибиранні.
Крім відмінної якості даний кран має кілька корисних і функціональних доповнень, покликаних допомогти сучасній господині полегшити домашній клопіт по кухні:
- Лійка, що дістається, довжиною до 60 сантиметрів, дозволить помити віддалені куточки самої кухонної мийки і навіть поверхонь навколо. Так само допоможе помити дуже габаритні предмети або набрати високу ємність без особливих труднощів.
- Три різні режими подачі струменя води покликані забезпечити простоту змивання навіть найстійкіших забруднень з будь-якої поверхні.
- Додаткова система подачі води "Водоспад" - ефектний та корисний додаток, що дозволяє мити лотки, посуд, продукти прямо в чаші.
Регулювання температури води, а також перемикання з системи "Водоспад" на кран і в зворотному порядку проводиться однією зручною ручкою регулювання, виготовленої в золотистому кольорі.
Перемикання між режимами подачі води із змішувача здійснюється кнопками на лійці.
Встановлюється такий змішувач на поверхню будь-якої кухонної мийки або стільниці в стандартизований отвір діаметром 35 міліметрів.
Для встановлення передбачено кріплення в комплекті, а для підключення до водяних магістралей необхідні для цього шланги.
Кран для кухні Platinum ZS84 "Водоспад" - це сучасне, якісне та зручне рішення для будь-якої кухні з повним набором для встановлення.
Оплата за змішувач провадиться на карту Приват або при отриманні.
Доставка здійснюється за допомогою Нової пошти за тарифами перевізника.
Повний асортимент змішувачів знайдете натиснувши тут.
Принцип роботи змішувача Platinum ZS84 дивіться за зразку чорного кольору в наступному відео:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Platinum |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Нержавіюча сталь |
| Колір | Сталь |
| Форма виливу | Традиційна |
| Поворотний вилив | Так |
| Кут повороту виливу | 360 град. |
| Монтаж | На виріб |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Тип підводки | Гнучка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип приєднання | Гайка |
| Гнучкий вилив | Ні |
| Висувний вилив | Так |
| Підключення до фільтра | Ні |
| Поверхня | Матова |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Лійка | Так |
| Шланг для підключення до водопроводу | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 800 мм |
| Висота виливу | 200 мм |
| Висота | 410 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Діаметр монтажних отворів | 35 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина шланга | 600 см |
| Особливість змішувача | |
| Особливість змішувача | Висувна лійка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Під'єднання до фільтра | Ні |
| Шланг для під'єднання до водопроводу | Так |
- Ціна: 1 799 ₴










